O nas

tantec

Mamy ponad 40 lat doświadczenia w dostarczaniu i produkcji wysokiej jakości, zaawansowanych produktów do obróbki powierzchni dla każdej branży.

Firma Tantec stale opracowuje nowe innowacyjne rozwiązania dla wymagającego rynku.

Grupa Tantec to prywatna firma, założona w 1974 roku, która jest wiodącym producentem standardowych i niestandardowych systemów do plazmowej i koronowej obróbki powierzchni tworzyw sztucznych i metali w celu zwiększenia właściwości związanych z przyczepnością. Maszyny do obróbki powierzchni firmy Tantec są sprzedawane na całym świecie użytkownikom końcowym i producentom OEM za pośrednictwem naszych własnych oddziałów i ponad 30 partnerów na całym świecie.

Tantec A/S to siedziba główna, znajdująca się w Lunderskov w Danii, działająca od 1989 roku w fabryce wybudowanej specjalnie na potrzeby tej firmy, w której również mieszczą się dział sprzedaży, serwisowy oraz badań i rozwoju w zakresie specjalistycznego sprzętu mechanicznego i wysokiej jakości sprzętu elektronicznego do obróbki powierzchni.

Firma Tantec EST Inc. zajmuje się od 1987 roku sprzedażą i obsługą klientów z Ameryki Północnej, a obecnie działa w nowej lokalizacji w Glendale Heights IL, na obrzeżach Chicago.

Wizja

Firma Tantec chce być preferowanym na całym świecie dostawcą i doradcą w zakresie obróbki powierzchni w branży wyrobów medycznych, motoryzacyjnej i innych branżach opartych na jakości.

Właścicielami Grupy Tantec są Kim Saabye i Morten Thrane.

morten og kim

Grupa Tantec jest innowacyjną organizacją o bardzo dużej wiedzy specjalistycznej, która stale opracowuje nowy sprzęt do obróbki plazmowej i koronowej, aby pomagać w rozwiązywaniu problemów z przyczepnością oraz spełniać wysokie wymagania klientów.

  • Właścicielami Grupy Tantec są Kim Saabye i Morten Thrane.

  • Założona w 1974 roku w Danii
  • Z siedzibą główną w Lunderskov w Danii
  • Oddziały w Niemczech i USA
  • Reprezentowana przez przedstawicieli w 30 krajach na całym świecie
  • W ciągu ostatnich 40 lat dostarczyła ponad 4000 rozwiązań do obróbki powierzchni
  • Pionier w zakresie systemów do plazmowej i koronowej obróbki części trójwymiarowych
  • Obsługa posprzedażna na całym świecie
  • Bezpłatne badanie próbek we własnym laboratorium

Tantec team

The team at Tantec advises Customers World Wide in Plasma and Corona Surface Treatment.

Our knowledge is based on 40 years of continuously developing treatment solutions and improving our equipment.

Do not hesitate to contact us, we are happy to assist you.

Key Management

Morten Thrane

CEO / Partner

morten@tantec.com

Kim Egede Saabye

CEO / Partner

kim@tantec.com

Jeff Gradus

Vice President Tantec Est.

jeff@tantec.com

Scott Beatty

Sales Manager

scott@tantec.com

Kasper Nyman

Area Sales Manager

kasper@tantec.com

Lotte Vestergaard

Internal Sales

lotte@tantec.com

Hans Christian Madsen

General Manager Tantec Vertrieb

hcm@tantec.com

Nikolai Lyngsø

Service Manager

nikolai@tantec.com

Tantec offices

Tantec has three main offices, one in Denmark, and two in the United States, one in Illinois, and one in California.

On top of this we have agents in more than 30 countries around the world. You will also be able to meet us, or our representatives, in some of the more than 20 exhibitions we take part in every year, all around the globe.

Please choose your local agent, or contact our main offices for inquiries or questions. Our experts will be able to guide and help you.

Denmark | International

Tantec A/S | Industrivej 6 | DK-6640 Lunderskov

Phone: +45 7558 5822

Email: sales@tantec.com

U.S.A.

Tantec EST Inc. | 160 North Brandon Drive | Glendale Heights | IL 60139

Phone: (+1) 630-351-1320

Fax: (+1) 630-351-1407

Email: usa@tantec.com

Oświadczenia klientów:

Firma Tantec przekracza granice

„Firma Tantec przekonała nas, że ten sprzęt nadaje się jak żaden inny. Firma Tantec zachowywała się doskonałe podczas całego projektu, od wstępnej koncepcji, przez proces projektowania, w którym rozważaliśmy liczne zmiany konstrukcyjne, aby udoskonalić oprzyrządowanie, aż do etapu testów FAT, podczas których wykazała się profesjonalizmem, chęcią pomocy, doświadczeniem technicznym i pewnością siebie. Kiedy podczas testów FAT pojawiały się drobne problemy, odpowiedź była zawsze pozytywna i szybko wdrażano odpowiednie rozwiązanie”

Nick Parker

Dyrektor Operacyjny, DB-Automation

Doskonały dostawca

„Możemy tylko powiedzieć jedno: doskonały. Współpraca z tym dostawcą była bardzo łatwa od pierwszego kontaktu, jaki nawiązaliśmy z zespołem sprzedaży, do dostawy dobrze wykonanego i przygotowanego na czas sprzętu do obróbki koronowej, z którego cały czas jesteśmy bardzo zadowoleni, w tym usług posprzedażnych. Z przyjemnością współpracowaliśmy z zespołami z firmy Tantec, a sprzęt, który dla nas zbudowali, okazał się mieć dobrą wartość”.

Ezzat Iskander

Prezes i Dyrektor Generalny, Phoenix Biomedical Products Inc., Canada

Długoterminowe partnerstwo

„Przez wiele lat ściśle współpracowaliśmy z firmą Tantec przy różnych projektach i często korzystaliśmy z jej sprzętu w ramach naszych nowych osiągnięć i eksperymentów. Posiadanie całego sprzętu firmy Tantec dostępnego w naszym laboratorium sprawia, że nasza praca jest szybsza i bardziej wydajna. Współpraca z firmą Tantec zawsze była korzystna dla obu firm”.

Dr Michael Thomas

Fraunhofer IST, Germany

Doskonała współpraca

„Firma Tantec jest od wielu lat naszym ważnym partnerem – zawsze szybkim, profesjonalnym, niezawodnym i nastawionym na obsługę. Współpraca z firmą Tantec pozwala nam korzystać z „najnowocześniejszej technologii”, co jest dla nas bardzo ważne, jeśli chodzi o pomyślne opracowywanie i wprowadzanie na rynek nowych produktów”.

Egon Triel

Kierownik Działu Projektowania Mechanicznego, Coloplast A/S, Denmark

Profile Brochure