Obróbka powierzchni w branży opakowań

Posiadając ponad 40 lat doświadczenia w branży obróbki powierzchni, firma Tantec koncentruje swoje wysiłki na nieszkodliwym wpływie na środowisko i efektywności kosztowej, aby zapewniać Państwu jak najlepsze rozwiązania.

Jeśli chodzi o nasze produkty, nasza firma szczyci się wiedzą, doświadczeniem i asortymentem.

Wcześniej nacisk kładziono wyłącznie na efektywność kosztową, w przypadku której cena opakowań musiała być jak najniższa.

Obecnie większe znaczenie mają trwałość i projekt tych opakowań. Osiąga się to dzięki strategicznym wyborom dokonywanym przez producentów, dzięki którym opakowania podkreślają niezachwiany profesjonalizm.

Dzięki naszemu doświadczeniu w branży, dostarczamy naszym klientom wydajne i innowacyjne projekty z szeroką gamą rozwiązań do opakowań, które są nieustannie dostosowywane i rozwijane, aby stawać się lepsze.

Nasza aktualna lista opcji obejmuje:

  • Przygotowanie do laminowania
  • Aktywację powierzchni
  • Przygotowanie do wiązania
  • Czyszczenie powierzchni przed klejeniem
  • Aktywację powierzchni przed drukowaniem

Nasze rozwiązania do opakowań zapewniają, że obróbka powierzchni jest procesem przyjaznym dla środowiska, który można przeprowadzać przy niskich kosztach operacyjnych.

Zapewniamy te niskie koszty, pomagając Państwu zaoszczędzić duże kwoty na klejach, atramentach i powłokach, takich jak podkład.

lars tantec

Prosimy zapytać naszego eksperta ds. technologii plazmowania i koronowania już dziś