Lepsza właściwości adhezyjne powierzchni elementów metalowych i plastikowych u znanego na świecie producenta designerskich okuć

Duńska firma VOLA produkuje wysokiej jakości okucia i akcesoria.

Jakość jest ważnym składnikiem kultury firmy. Jedynie doskonałe wyniki są uznawane za wystarczająco dobre. Potrzeba wielu lat szkoleń i doświadczeń, aby uzyskać odpowiednią powierzchnię oraz odpowiedni kąt łączenia części.

VOLA to skandynawska marka ponadczasowo klasycznych wyrobów zaprojektowanych przez Arne Jacobsena w 1968 roku i wytwarzanych z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Oryginalne okucia marki VOLA wciąż spełniają najwyższe standardy architektoniczne i budowlane pod względem funkcjonalności oraz wzornictwa.

Lepsze właściwości adhezyjne

W centrum uwagi firmy VOLA są zawsze funkcjonalność i trwałość. Firma VOLA poszukiwała rozwiązania poprawiającego właściwości adhezyjne powierzchni swoich wyrobów przed klejeniem poprzez uzyskanie optymalnych parametrów napięcia powierzchniowego, energii i adhezji.

Celem była poprawa sił wiązania między częściami metalowymi a plastikowymi w głowicach prysznicowych i dozownikach cieczy. Na potrzeby uzyskania optymalnej skuteczności działania kleju dwuskładnikowego dostawca kleju zalecił firmie VOLA sięgnięcie po rozwiązanie plazmowe.

Ponieważ firma VOLA wykorzystywała już urządzenie PlasmaTEC-X marki Tantec do innych celów, nie miała wątpliwości, że powinna ponownie zainwestować w ten sam system.

„Mamy same dobre doświadczenia z urządzeniem do obróbki plazmą marki Tantec. System jest przyjazny dla użytkownika, a dla nas decydujący był fakt, że jest lekki i kompaktowy. Ze względu na wysoki poziom obsługi oferowanej przez firmę Tantec nie mieliśmy żadnych wątpliwości, gdzie zainwestować środki” – wyjaśnia Peter Krogh, Technical Manager w VOLA.

lars tantec

Prosimy zapytać naszego eksperta ds. technologii plazmowania i koronowania już dziś