System monitorowania wydajności obróbki koronowej | MonTEC

MonTEC to zaawansowany system dla maszyn do obróbki koronowej i plazmowej firmy Tantec, który monitoruje wydajność wyładowań z każdej poszczególnej elektrody obróbkowej.

System MonTEC posiada moduły z pojedynczymi nadajnikami, zasilane przez wysokie napięcie podawane do elektrod obróbkowych, które przesyłają dane dotyczące wyładowań do modułu odbiornika.

System MonTEC dostarcza danych w czasie rzeczywistym i zapewnia pełną kontrolę oraz identyfikowalność parametrów obróbki. Zmierzone dane można łatwo przesłać do głównego sterownika PLC lub urządzenia rejestrującego dane.

Dlaczego warto wbudować system MonTEC?

Każdego dnia na rynek trafia coraz więcej wysokiej jakości produktów. W celu zapewnienia takiej samej jakości produktów za każdym razem konieczne jest podjęcie środków kontroli jakości, które zapewnią dany poziom obróbki. Często zgłaszane są prośby o pomiar mocy wyjściowej o wysokim napięciu z poszczególnych elektrod w czasie rzeczywistym. System MonTEC umożliwia pomiar danych dotyczących mocy w czasie rzeczywistym.

Duża zaleta

Użytkownicy systemu MonTEC to klienci produkujący wysokiej klasy produkty o wysokich wymaganiach jakościowych, tacy jak producenci wyrobów medycznych, branża motoryzacyjna i inne branże wymagające wysokiej jakości.

lars tantec

Prosimy zapytać naszego eksperta ds. technologii plazmowania i koronowania już dziś