Oświadczenia klientów

 

Firma Tantec przekracza granice

„Firma Tantec przekonała nas, że ten sprzęt nadaje się jak żaden inny. Firma Tantec zachowywała się doskonałe podczas całego projektu, od wstępnej koncepcji, przez proces projektowania, w którym rozważaliśmy liczne zmiany konstrukcyjne, aby udoskonalić oprzyrządowanie, aż do etapu testów FAT, podczas których wykazała się profesjonalizmem, chęcią pomocy, doświadczeniem technicznym i pewnością siebie. Kiedy podczas testów FAT pojawiały się drobne problemy, odpowiedź była zawsze pozytywna i szybko wdrażano odpowiednie rozwiązanie”

Nick Parker

Dyrektor Operacyjny, DB-Automation

Doskonały dostawca

„Możemy tylko powiedzieć jedno: doskonały. Współpraca z tym dostawcą była bardzo łatwa od pierwszego kontaktu, jaki nawiązaliśmy z zespołem sprzedaży, do dostawy dobrze wykonanego i przygotowanego na czas sprzętu do obróbki koronowej, z którego cały czas jesteśmy bardzo zadowoleni, w tym usług posprzedażnych. Z przyjemnością współpracowaliśmy z zespołami z firmy Tantec, a sprzęt, który dla nas zbudowali, okazał się mieć dobrą wartość”.

Ezzat Iskander

Prezes i Dyrektor Generalny, Phoenix Biomedical Products Inc., Canada

Długoterminowe partnerstwo

„Przez wiele lat ściśle współpracowaliśmy z firmą Tantec przy różnych projektach i często korzystaliśmy z jej sprzętu w ramach naszych nowych osiągnięć i eksperymentów. Posiadanie całego sprzętu firmy Tantec dostępnego w naszym laboratorium sprawia, że nasza praca jest szybsza i bardziej wydajna. Współpraca z firmą Tantec zawsze była korzystna dla obu firm”.

Dr Michael Thomas

Fraunhofer IST, Germany

Doskonała współpraca

„Firma Tantec jest od wielu lat naszym ważnym partnerem – zawsze szybkim, profesjonalnym, niezawodnym i nastawionym na obsługę. Współpraca z firmą Tantec pozwala nam korzystać z „najnowocześniejszej technologii”, co jest dla nas bardzo ważne, jeśli chodzi o pomyślne opracowywanie i wprowadzanie na rynek nowych produktów”.

Egon Triel

Kierownik Działu Projektowania Mechanicznego, Coloplast A/S, Denmark