Niestandardowy system wykrywania wycieków dla branży medycznej

Firma Tantec niedawno dostarczyła system LeakTEC dla dużego producenta wyrobów medycznych. System LeakTEC firmy Tantec zdołał spełnić wysokie oczekiwania i wymagania stawiane przez klientów wobec systemów. Jakość i zdolność firmy Tantec do spełnienia tych wymagań systemowych prowadzi do wyboru firmy Tantec jako dostawcy.

System LeakTEC firmy Tantec został opracowany na potrzeby wykrywania otworów znajdujących się w dołkach produktu po formowaniu, z wykorzystaniem wysokiego napięcia. Jeśli otwór taki będzie występował w produkcie, system LeakTEC wyśle sygnał w celu odrzucenia takiej części.

Ten w pełni automatyczny test pozwala wykryć otwory mniejsze niż 3 mikrony poprzez wprowadzenie potencjału elektrycznego między elektrodę wykrywającą a uziemienie elektryczne (tj. metalowy przyrząd lub trzpień utrzymujący część), podczas gdy sama część z tworzywa sztucznego działa jako izolator. W przypadku wykrycia pęknięcia lub otworu w tworzywie sztucznym, między elektrodą a uziemieniem powstaje styk elektryczny, co powoduje wygenerowanie sygnału odrzucenia z systemu LeakTEC.

System LeakTEC

System posiada kompletne sterowanie elektroniczne z wyłącznikiem sieciowym, wyłącznikiem awaryjnym i przyciskiem resetowania. System jest również wyposażony w układ PLC do pełnej kontroli procesu.

Maszyny posiadają drzwi na zawiasach z wyłącznikiem blokady bezpieczeństwa podłączonym na stałe do obwodu bezpieczeństwa z certyfikatem CE. System LeakTEC posiada czujnik wykrywający prawidłowe ustawienie tacy i powodujący włączenie blokady w celu utrzymania tacy w odpowiednim położeniu do momentu, aż proces zostanie zakończony pomyślnie.

Ścisła kontrola

Płytka dołkowa stała się standardowym narzędziem w laboratoriach prowadzących badania analityczne i kliniczne badania diagnostyczne

Płytki te wykorzystuje się w wirusologii, serologii, mikrobiologii i w wielu innych laboratoriach zajmujących się naukami przyrodniczymi i odkrywaniem leków. Płytka dołkowa jest prostym, stosunkowo niezaawansowanym technicznie, opłacalnym, niewielkim i skromnym narzędziem, które można znaleźć w laboratoriach na całym świecie. Dzięki mikropłytce naukowcy mogą zaoszczędzić czas, a także pieniądze na kosztownych odczynnikach, które mogą być niezwykle drogie.

Firma Tantec ma ponad 40-letnie doświadczenie w wykrywaniu wycieków. Zdolność firmy Tantec do spełniania wielu wymagań w zakresie wykrywania wycieków z wyrobów medycznych jest powodem, dla którego system LeakTEC firmy Tantec jest preferowaną metodą stosowaną przez producentów wyrobów medycznych.

Medyczna

PLX-intro-plasticcard

Karty plastikowe

FoamTEC

Pianka i kartony

Motoryzacyjna

RotoTEC-small

Elektronika

CableTEC

Kable i rury

BottleTEC-corona-treater

Opakowania

lars tantec

Prosimy zapytać naszego eksperta ds. technologii plazmowania i koronowania już dziś