Obróbka powierzchni dla przemysłu lotniczego i kosmonautycznego

Firma Tantec właśnie dostarczyła system VacuTEC dla jednego z największych na świecie producentów części do samolotów, który skrupulatnie przetestował rozwiązania oferowane przez konkurencję, a następnie sprzęt produkowany przez firmę Tantec.

Na szczęście, aby sprostać wysokim wymaganiom, które są stawiane producentom części do samolotów, jego poszukiwania zakończyły się wraz z wypróbowaniem systemu VacuTEC firmy Tantec.

System serii VacuTEC zapewnia krótkie czasy obróbki i optymalną przyczepność na potrzeby powlekania, klejenia, malowania i drukowania w dalszej części linii.

Obróbka przedmiotów wewnątrz naszego systemu VacuTEC przeprowadzana jest na półce o wymiarach 1200 x 2000 x 350 mm, która zapewnia wystarczająco dużo miejsca na duże elementy lub wiele małych przedmiotów, które mogą być przetwarzane jednocześnie.

Komory stosowana w tym modelu ma pojemność 2000 litrów i umożliwia obróbkę gazami, takimi jak argon i tlen, ale w większości przypadków nie jest to konieczne ze względu na dostępność wysokiej mocy zapewnianej przez wyładowania plazmowe.

Przedmiotowy system VacuTEC posiada zasilacz w postaci zaawansowanego generatora prądu serii HV-X firmy Tantec i specjalnie zaprojektowane transformatory plazmowe, które zapewniają napięcie dla ceramicznych elektrod plazmowych.

System VacuTEC jest doceniany za prostotę obsługi, niezawodność produkcji i dużą szybkość procesu.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży

lars tantec

Prosimy zapytać naszego eksperta ds. technologii plazmowania i koronowania już dziś